25. märts 1997 kell 22:00

Napib soodus-ressursse

Tagastatud eluruumidele sooduslaenu eluiga oli esialgu väga lühike. ERA Pank lõpetas tagastatud eluruumides elavate üürnike, omanike ja omavalitsuse laenu andmise limiidi ammendumise tõttu. Ressursi lõppemise tõttu ei ole enam võimalik saada ka Ühispangast noore pere eluasemelaenu ning korteri- ja elamuühistute laenu.

EVEA pank hakkas alates esmaspäevast eraisikutele pakkuma tarbimislaenu baasintressiga 13%. Minimaalseks laenusummaks on 10 000 kr, maksimaalseks aga perekonna 12 kuu sissetulek.

Mitmeid kliente rõõmustavaid uudiseid on seekord Hoiupangalt, kes langetas oma baasintressi 12,3 protsendini. Intressimäärasid on langetanud ka Innovatsioonipank ja Tallinna Äripank. Eraisikutele pakub Hoiupank ka uusi laenutooteid, nendeks on järelmaks e tarbijafaktooring ja arvelduskrediit. ERA Pank pakub uue tootena väikeettevõtte investeerimislaenu, mis on ette nähtud valdavalt kodumaise kapitaliga (70%) alla 80 töötajaga ettevõttele. Piirang on seatud ka ettevõtte käibele, mis ei tohi olla üle 100 mln krooni.

Liisinguturule on tulnud PCT Liisingu AS, kes pakub klientidele võimalust liisida arvutus- ja kontoritehnikat nii kapitali- kui ka kasutusrendi vahendusel.

Hetkel kuum