21. mai 1997 kell 22:00

Nahkmööbel puhkenurka või ooteruumi

Et anda ülevaadet büroo puhkenurga või ooteruumi sisustamisvõimalustest, palus Äripäev saata mööblifirmadel hinnapakkumus. Pakkumuses palusime näidata kahekohalise diivani, kahe tugitooli ja klaasplaadiga diivanilaua (ca 120x60 cm) hinna.

Lisaks küsisime infot transpordi ja paigalduse maksumuse, garantii- ja tarneaja kohta. Tänases hinnavõrdluses pakutud mööbel on nahkkattega.

Firma Aquarius Prosperitas pakub tavabüroo puhkenurka või ooteruumi Eesti mööblitootjate toodangut: pehme mööbel on valmistatud ASis Softrend, laud ASi Nari. Mööbli kohaletoimetamine on Tallinnas tasuta, mujal kokkuleppel.

Mööbli tellimus täidetakse Aquarius Prosperitases kolme nädalaga. Garantiiaeg on üks aasta.

Asko Mööbli ASi diivanilaua mõõtmed on 60x60 cm. Lisaks klaasplaadiga lauale pakub Asko 2091--3177 krooni maksvat puitplaadiga lauda ning 2441kroonist metallplaadiga diivanilauda.

Paigaldus seisneb Askos pakendi avamises. Transpordi maksumus on Tallinnas kuni 400 krooni, millele vanalinnas lisandub sissesõidu tasu.

Asko mööbli tarneaeg on kuus nädalat, laua saab kätte kiiremini. Mööbli garantiiaeg on üks aasta. Pakkumuses esitatud tooted on testitud just ühiskondlike ruumide tarvis.

Martelat müüvas Datelis kuulub transport mööbli hinna sisse, paigalduse hind sõltub korrusest, kusjuures esimesele korrusele viimine on tasuta. Martela mööbli garantiiaeg on kaks aastat. Nahkmööbli tarneaeg on 4--5 nädalat.

Firmas O'Bender on nii transport kui paigaldus hinna sees. Garantii on kaks aastat. Nahkmööbli konstruktsioon on peitsitud tammest. Tarneaeg on 2--3 nädalat.

Paigaldus ja transport on hinna sees ka Itaalia firma Busnelli toodangut pakkuvas Elke Palivere Puutööstuses. Mööbli garantiiaeg on 1--5 aastat, tarneaeg 3--6 nädalat. Firmas on liisinguvõimalus.

Saloni pakutud odavam puhkenurga variant on Itaalia firmalt ETA S.p.a, kallim Hispaania firmalt Andreu World. Viimane sobib juhikabinetti.

Paigaldus on Salonis hinna sees, transpordi maksumus on kokkuleppel. Garantiiaeg on kaks aastat. Tellimuse täitmise aeg on 4--8 nädalat.

Santor pakub puhkenurga sisustamiseks mööblit Hispaania firmalt Oken S.A. Ümarat klaaslauda on võimalik kinnitada ka diivanidetailide vahele. Moodulsüsteemis mudel pakub atraktiivset ja funktsionaalset lahendust. Transport ja paigaldus kuulub hinna sisse. Tarnetähtaeg kuus nädalat.

Standardis maksab paigaldus 10 protsenti mööbli hinnast, transport 5 protsenti mööbli maksumusest. Garantiiaeg on kaks aastat. Tellimuse täitmise tähtaeg on üks nädal.

Thulema pakub ASi Serendal toodetud pehmet mööblit, klaaslaud on valmistatud firmas Toivo. Paigalduse ja transpordi hind on Thulemas kokkuleppel. Thulemas täidetakse tellimus kuni kolme nädala jooksul. Mööbli garantiiaeg on üks aasta.

OÜ Timali hinnapakkumuses sisaldub nii transport kui ka paigaldus. Violetta Sitzkomforti mööbli garantiiaeg on kaks aastat.

Ka Itaalia mööblifirma Area Uffico toodangut müüva Vipexi pakkumus sisaldab transporti ning paigaldust. Tellimuse täitmise tähtaeg on kuni kolm nädalat. Pehme mööbli garantiiaeg on aprilli algusest viis aastat.

Hetkel kuum