16. september 1997 kell 22:00

Sülearvuti, mis mahub peopesale

Protsessor- Intel Pentium 75 MHz

Mälu- 16 MB EDO RAM (laiendatav 32 MBni)

Kõvaketas- 810 MB super-slimc

Ekraan- 6,1» TFT LCD, 16,7 miljonit värvi

Multimeedia- Soundblaster Proga ühilduv häälekiirendi. Sisseehitatud kõlar ja pistik lisakõlaritele

Aku tööaeg- 2 tundi, lisaakuga 5 tundi

Mõõtmed- 210x34 mm

Kaal- 850 gr

Hind- 40 000 kr

Toshiba Libretto 50CT on mini-sülearvuti, mis ei jää alla Pentium-protsessoriga PCle.

Tema varustuses on 75 MHz Intel Pentium protsessor, 16 MB high-speed EDO Ram (laiendatav kuni 32 MBni) ja 810 MB super-slim kõvaketas.

16,7 miljoni värviga ekraani toetab high-performance graafikakiirendi CT 65550, mis võimaldab kasutada ka keerulisemaid graafikaprogramme. Arvutil on sisseehitatud kõlar ja SoundBlaster Proga ühilduv häälekiirendi audioefektide parandamiseks. Tagaküljel oleva pistiku kaudu saab ühendada lisakõlareid või kõrvaklappe.

Mini Port Replicatori ja Mini Card Stationi abil on võimalik ühe käeliigutusega muuta minisülearvuti lauaarvutiks. 50grammine Port Replicator pakub mitmeid järjestik-, paralleel-, PS/2- ja välimiste monitoride ühendusvõimalusi. Nende lisaseadmete abil saab Libretto 50CT muuta lihtsalt võrguarvutiks. Infrapunane port (serial infrared, SIR) annab Libretto 50CT-le vabaduse ka võrgus olles andmeedastuse organiseerimiseks ilma liikumist takistava kaablita. Välimine flopiseade on ühendatav PC-kaardi abil.

Arvuti korpuse umbes 0,7 mm paksused magneesiumsurvevaluseinad on kolmandiku võrra õhemad hariliku tehnoloogiaga valmistatud plastikseintest. Samas garanteerib uus tehnoloogia palju suurema vastupidavuse.

Libretto 50CT tavalisele kahetunnise tööajaga akule lisaaku paigaldamisega pikeneb tööaeg viie tunnini.

Hetkel kuum