24. märts 1998 kell 22:00

Exact on kasutatav ka Windowsis

Exact Globe sobib hästi suurematele ja keskmistele ettevõtetele, mis vajavad funktsionaalselt põhjalikku valmistoodet lühikese ajaperioodiga ning soovivad kindlad olla tulevases toetuses ja uute versioonide ühilduvuses. Windowsi toode on tänu Btrieve andmebaasile suurte andmemahtude töötlemisel eelmistest kiirem ja võimsam. Ühe litsentsiga on mugav korraldada kontserni raamatupidamist ning konsolideerida eri firmade andmeid vajalikul viisil.

Exacti müüakse 110 maal ning ta toetab 27 keelt. Seega on hästi tagatud rahvusvaheline ühilduvus. Nt on sisse ehitatud paralleelse kahevaluutasüsteemi toetus, mis on tehnoloogiliselt keerukas lahendus, aga vajalik euroarveldusteks.

+ 1. Aruandlus. Programmi sisseehitatud aruandegeneraator CrystalReport võimaldab lihtsalt koostada mitmesuguseid aruandeid. 2. Andmete kaitstus. 3. Tugev klienditugi. Tugevalt integreeritud levinuima tabelarvutusprogrammiga Excel.

- 1. Esialgu võivad tunduda mõned operatsioonid keerulised. 2. Hetkel puudub veel võimalus elektrooniliseks panganduseks, lähiajal väljatöötamisel.

+ Võrreldes DOSi versiooniga on lisandunud uusi võimalusi, säilitades samal ajal sarnase logistika. Kõiki aruandeid ja väljatrükkide vorme saab graafilises keskkonnas muuta. Muudetud on andmebaasi mootorit ja lisatud toetus NT Serverile. Integreeritus MSOffice'i vahenditega.

- Windowsi versioon nõuab kaasaegset riistvara. Menüü teed on ümber ehitatud ja DOSi versiooni kasutaja ei saa automaatselt Windowsi versioonile ümber lülituda.

+ Võimalus genereerida sobivaid aruandeid vajaduste järgi. Lihtne võimalus saata nii dokumente kui ka aruandeid Microsofti vahenditesse. Arhiveerimisel hea lahendus.

- Piiratud hulk kogemustega spetsialiste. Eestikeelsete juhendite puudumine. Puuduvad ühendused pangaprogrammidega.

Hetkel kuum