7. juuli 1998 kell 22:00

Haapsalu sobib rahuarmastavale konverentsigrupile

Tavaliselt saab suure osa suvekärast enda kanda pärnakas. Pitsrätikute ja kuulsate inimeste suvituskohana tuntuks saanud Haapsalu sobib suurepäraselt vaiksemat keskkonda eelistavale suvetöö tegijale.

Sealne laht ei lähe eriti sügavaks ja seetõttu soojeneb vesi suviti rohkem kui teistes Eesti ranniku lahtedes. Kuurordi hiilgeaegu meenutab linnas mereäärne jalutustee, Promenaad, ja puitpitsiline kuursaal.

Tutvustame nelja konverentsipidamise võimalust pakkuvat kohta Haapsalus või selle lähedal. Kõigil neil on välja pakkuda vähemalt üks suurem kui 30 kohaline konverentsisaal.

Tammiku hotell ja restoran asuvad 3 km kaugusel Haapsalust: Uuemõisas. Hotellist saja meetri kaugusel on ujula ligikaudu kümnele inimesele, samas on ka jõusaal. Hotellil on olemas piljard ja solaarium. Umbes poole kilomeetri kaugusel asuvad välitenniseväljakud. Hotellis on kokku 53 ööbimiskohta.

Tabelis antud hinnad kehtivad suveperioodil. Talvel maksab päev hotellis viiekümne krooni võrra vähem. Toa hinnad konverentsigruppidele on kokkuleppelised.

Tammikus on välja töötatud seminaripaketid: pühapäevast kolmapäevani tuleb seminaripäev (majutuskoht kaheses toas, kolm söögikorda ja kaks kohvipausi) 10 protsenti inimese kohta odavam.

Palivere mõisa võõrastemajas lepitakse soodustused kokku kohapeal. Lisaks pakub Palivere võõrastemaja gruppidele konverentside puhul eriti soodsat ööbimisvõimalust: 70 krooni voodikoht. Peale selle, et Paliveres saab ratsutada, on seal ka spordiväljakud, palliplatsid, piljard, lõkkeplats ja võimalus telkida.

Kui need kaks asusid kesklinnast veidi eemal, siis nii Haapsalu hotell kui Laine sanatoorium on linnas. Haapsalu hotelli tõmbenumbrisk võib pidada samas majas tegutsevat ööklubi Africa. Haapsalu hotell pakub suurema kui üheteistkümnese grupi majutusel 10protsendilist soodustust, partneritele kehtivad lepingulised soodustused.

Laine sanatoorium pole konverentsiteenust pakkunud veel pikka aega. Seetõttu kehtivad paljudes korralduslikes küsimustes seal kokkuleppehinnad.

Kui konverentsile juhtub saabuma enam kui 148 külalist, saab tubadesse veel lisavoodeid juurde panna. Lainest saab tellida nii linna- kui maakonnaekskursioone.

Kel mahti, naudib konverentsi ajal Laine akendest vaadet otse merele.

Hetkel kuum