17. november 1998 kell 22:00

Sülearvuti CD-ROMi seadme ja häälekaardiga

Nagu näha, leiab siit igaühele midagi. Lisaks tasub arvutipoodnikelt ka eksklusiivsemaid sülearvuteid küsida, mis on õhemad, kergemad ja seega mugavamad kaasas kanda. Ainult ära unusta, et see on kergesti varastatav ja hinnaklass tuleks valida nii, et vargus teid hingetuks ei lööks (näiteks minu Olivetti Echos P90S läks just nädal tagasi omapead jalutama).

32MB mälu on tänapäeval ülekohtuselt vähe, soovitaks kohe kindlasti alustada 64 MB juurest. Minule meeldib hoida vajalikke programme lahti, et arvutit suvalisel hetkel unest äratades nad kõik kohe võtta oleksid. Enne suure hulga mälu hankimist proovi aga järele, ega seetõttu sinu arvuti uinumise-ärkamise (stand-by) protseduur, mille käigus kogu mälu sisu kettale kirjutatakse, liiga aeglaseks ei lähe.

Valides kantavat arvutit, mõtle sellegi peale, et vahest sobiks sinu jaoks paremini lauaarvuti ja Windows CE operatsioonisüsteemiga pihuarvuti kombinatsioon. Ja ära unusta docking station'i jms lisavarustust, mis teevad tema kasutamise mugavaks ka kontoris.

Autor: Peeter Marvet

Hetkel kuum