26. aprill 1999 kell 22:00

Kiire side turva tarvis

tootja: Video Communication Systems

standardid : TCP, H261, UDP, IP, ICMP

ülekandeprotokollid: FTP, HTTP, H.323

eraldusvõime: 352x288 punkti

kaadrisagedus: 25 Hz

videosisend: 75 oomi 1 V

videoväljund: 75 oomi 1 V

võrgupesa : Ethernet 10 base T RJ45

järjestikliides: Sub D 15 pol. 103x103x33 mm, 0,4 kg

hind: 11 200 krooni

Kaasajal omavad paljud ettevõtted kiireid andmesidevõrke nii hoonesiseseks kui ka hoonetevaheliseks infovahetuseks. Iseenesest tekib siin mõte kasutada olemasolevat keskkonda ka videovalvekaamerate tarvis.

ViaNet modem võimaldab ühendada arvutivõrku suvalise videokaamera nii, et suvalises võrgupunktis on võimalik jälgida ja salvestada selle kaamera poolt edastatavat videosignaali.

Peale videosignaali edastatakse ka helisignaal ning vastassuunas telemeetriasignaalid kaamera juhtimiseks.

Kaamera saadetud pilti saab jälgida kas vastava tarkvara ja videokaardiga varustatud arvutilt või siis samalaadse modemi kaudu videovalve monitori abil.

Vianet realiseerib kõik toimingud kliendiga suhtlemisel TCP/IP protokollide tasandil, samas aga suhtlus võrguga toimub veel ka X.21 ja H.323 tasandil.

Kergelt konfigureeritav aadress ning RS-232 liides teevad seadme kasutuselevõtu hõlpsamaks ning on seega kergesti integreeritav ka kohtvõrkudesse.

Full-duplex andme- ja värviline videoülekanne (352x 288) tagavad info, sealhulgas video edastamise võimalikkuse reaalajas. Põhiline eelis on aga võimalus töötada arvutita. Piisab kahest modemist, et videosignaal võrgu suvalisest punktist teise üle kanda.

Modem Vianet võimaldab turvalisuse parandamise tarvis ära kasutada ettevõttes olevaid kiireid andmesidevõrke.

Hetkel kuum