9. detsember 1999 kell 22:00

Rahandusministeerium tahab erastada RASi Eesti Kindlustus, jättes osa aktsiaid riigi omandusse. Valitsus otsustas reorganiseerida RASi Eesti Kindlustus haldusettevõtteks, mille haldusse jääb kaks eraldi kindlustusseltsi -- üks tegeleb elukindlustusega ja teine varakindlustusega.

Lasnamäe kiirtrammi projekt ei teostu enne sajandivahetuist, sest Phare programmi toetusel tehtud uuringud näitasid, et enne kiirtee rajamist tuleb korrastada Tallinna liiklus. Tallinna liikluse korraldamisel tahetakse ehitada uusi teid, et juhtida liiklust südalinnast kõrvale (põhja- ja lõunamagistraal).

Täpselt nädal aega on möödunuid sellest, kui kaitsepolitsei tabas endise peaministri ja SRV Kinnisavara arendusdirektori Indrek Toome pakkumas kaitsepolitseinikule 30 000 krooni altkäemaksu kolme Eesti passi eest.

Juhul kui Indrek Toome süü leiab kinnitust, võib seda nimetada seni suurimaks korruptsioonipaljastuseks Eestis ja rõõmustada koos Andres Tarandiga, kes avaldas eelmisel nädalal arvamust, et ammu oli vaja ühe suure afääri paljastamise näidisprotsessi.

Viimase aasta jooksul on varastatud neli riigikantselei autobaasile kuuluvat Mercedest, millest tagasi saada on õnnestunud vaid üks, ütles riigikantselei autobaasi peainsener Rein Jõelain. Tekitatud kahju ulatub miljoni kroonini.

Hetkel kuum