Wermo ratastel töölaud lööb hinnaga

Heli Lehtsaar 07. veebruar 2001, 00:00

Eelmisel nädalal tuli Wermol müüki uus väikesemõõduline ratastel töölaud. Wermo laua eelis konkurentide ees on väga odav hind.

Taevo Gansi disainitud täislaminaadist töökoht sobib oma väikeste mõõtmete tõttu hästi ka kodust töönurka sisustama. Esimesel müüginädalal ostetigi üks töölaud just koduseks kasutamiseks. Samas võib Wermo töölauale ette heita selle pisut liiga nurgelist välimust.

Wermo Tallinna mööblisalongi juhataja Aet Uusna sõnul tingis ratastel, teisaldatava töökoha loomise vajaduse inimeste huvi sellise toote vastu. Teisalt on sarnaseid töölaudu välismessidel juba mõnda aega näha olnud ning seal on huvi teisaldatava kontorimööbli vastu palju suurem kui Eestis.

Uus büroomööbli seeria kannab numbrilist märgistust G-150 ja G-80.

Täislaminaadist töökohtade värvivalikust on saadaval pöök ja must, neid kahte tooni on omavahel ka kombineeritud. Tänu materjalivalikule on laua hind odav, alla 1300 krooni. Aet Uusna arvab, et nõudluse korral saab ehk edaspidi töölaudu tellida ka naturaalse spooniga. Hind tuleb sellisel juhul aga kallim.

Töölaua mudeleid on kaks. Üks on kõrgem, sisaldades ka riiulit kaustade hoidmiseks, teine laud on ilma riiulita. Lauaplaadi kõrgus on reguleeritav. Mõlemad mudelid mahutavad kuvari ja protsessori, lisatud on ka CD-ROMide hoidja. Klaviatuurialus on tavapärasest laiem ning jätab piisavalt ruumi ka hiirematile. Lisaks saab laua külge panna ka väikese ümara abilauakese näiteks kohvitassi või paberite hoidmiseks. Laudade rattad on stopperiga.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 11:07
    Otsi:

    Ava täpsem otsing