Viktoria Korpan • 22. mai 2002 kell 13:14

Pubi Seiklusjutte Maalt ja Merelt sai traadita internetiühenduse

Seiklusjutte Maalt ja Merelt sai koostöös sideoperaatoriga Uninet valmis traadita internetivõrgu, pubi külastajad saavad tänasest internetti kasutada.

Tasuta internet, mida sülearvutit ja võrgukaarti omav klient kasutab, levib nii pubis sees kui sisehoovis, ütles Unineti turundusdirektor Hardi Kinnas.

Pubi ühe omaniku Martin Viljasaare sõnul on klientidel lisaks pubi seintel

olevatele kaartidele ja gloobusele võimalus kasutada nüüdsest ka traaditainterentiteenust, mis on tasuta.

?Seiklusjutte maalt ja merelt? pubis käib koos mitmeid reisiseltskondi, kelledest osad planeerivad oma reise, teised jälle muljetavad reisimuljeid. Internetiühendus meie pubis aitab kindlasti panna alguse paljudele reisiplaanidele, saavad ju reisiseltskonnad oma seiklusi interneti kaasabil palju hõlpsamini planeerida,? lisab Viljasaar.

Viljasaare sõnul saab ka ärilõunale tulev seltskond tuge traadita

internetiühendusest.

?Usume, et selliste mobiilsete inimeste hulk, kes sülearvuti ja raadiokaardi kombinatsiooni kasutavad on järjest kasvamas,? ütles Viljasaar. 'Mitu inimest helistas täna ja uuris, kas saab siia tulla internetti kasutama ja üks inimene käis juba ka.'

Hardi Kinnase sõnul on ?Seiklusjutte maalt ja merelt? projekt esimene pääsuke suuremast projektist, mis hõlmab esialgu kuni 10 sellelaadset meelelahutuskohta.

Lisaks valmivad lähiajal ühendused Raekoja platsil ja Pirita rannas ning mitmetes pubides ja kohvikutes.

?Meie rajatav võrk on klientidele tasuta ning lihtsasti kasutatav. Kinnase sõnul

hakkavad kõikides kohtades olema ka juhendid vajalikeks seadistusteks.

Hetkel kuum