Sisustusideed ja värvinäidiste album ühtede kaante vahel

?Tekstuurid ja värvid interjööris? sisaldab tegelikult kaks raamatut ? fotode ja tekstidega käsiraamatule lisaks on äravõetav värvi- ja tekstuurinäidiste plokk.

Raamatukaante avamiseks-sulgemiseks ja näidisteploki eemaldamiseks kasutatud takjapaela-lahendus on väga pilkupüüdev. Efektse välimuse poolest sobib novembri alguses raamatupoodidesse jõudev käsiraamat näiteks kenaks kingituseks uue kodu rajajale.

Üle 150 fotoga käsiraamat annab ideid kodus erinevate sisustuslahenduste loomiseks ? hubase maakodu stiilist klaasi- ja metalliküllase jaheda modernismini.

Ideid jagatakse värvitoonide valikust erinevate sisustusmaterjalide kombineerimiseni. Eraldi peatükid kajastavad neutraalsete, mahedate ja erksate värvide kasutamist kodu erinevates ruumides ? elutoas, köögis, vannitoas jne.

Iga ruumi puhul on toodud mitu fotot ning lähemat kirjeldust selles ruumis kasutatud tekstuuride ja värvilahenduste kohta. Kõrval on näidiste veerg, kus tutvustatakse iga lehekülje kujundusplaanides kasutatud materjale. Iga tutvustatud materjaliproov on varustatud numbriga, nii et selle ülesleidmine näidisteraamatust on lihtne. ?Tekstuurid ja värvid interjööris? on hea kujundusega, kõvad kaaned lubavad raamatut ka poes kaasas kanda kartmata, et see kohe kapsaks muutub.

Omaette väärtus on loomulikult fotod, kust sageli saab rohkem ideid, kui tekstist võtta ongi. Raamatu lõpust leiab lühiülevaate kodus kasutatavatest seina- ja põrandakattematerjalidest koos materjali omaduste loeteluga.

Hetkel kuum