Viktoria Korpan • 8. november 2002 kell 12:32

Estonian Airi lennukid maanduvad alates uuest aastast Sheremetjevo-2 terminali

Alates uuest aastast lendavad Estonian Airi lennukid Moskvasse Sheremetjevo lennujaama rahvusvahelisse terminali Sheremetjevo-2.

See võimaldab senisest enam kasutada Moskvat ka ümberistumiseks jätkulendudele, sest samast terminalist jätkates ei ole vaja Venemaa viisat, teatas Estonian Air.

Samas on Sheremetjevo teisest terminalist väga palju võimalusi lennu jätkamiseks. Estonian Air sai lõpliku kinnituse Sheremetjevo lennujaama poolt terminali vahetuse kohta sel nädalal.

Alates 27. oktoobrist on Estonian Air pakkunud Moskvasse lendudeks soodsamaid piletihindu ning paindlikumad on ka lennupileti broneerimise, ostmise ja kasutamise tingimused. Tegemist ei ole lühiajalise tutvustuskampaaniaga, vaid hinnastruktuur kehtib ka näiteks märtsis, ning selleks ajaks on juba broneeritud pileteid.

Madalaim hinnatase turistiklassis on 500 krooni ühe suuna pileti eest. Hinnad tõusevad seejärel 150-250 krooniste sammudega kuni 1500 kroonini, mis on kalleim turistiklassi ühe suuna hinnatase. Äriklassis jäävad hinnad vahemikku 2000 - 4000 krooni ühe suuna eest.

Hetkel kuum