4. detsember 2002 kell 22:00

Reval investeerib Olümpiasse 33 miljonit

1. jaanuaril 2003 algava hotelli fuajee renoveerimiseks kulub 15 miljonit krooni ning kolme korruse renoveerimiseks 18 miljonit krooni.

?Olümpia vajab värskendamist ning seetõttu otsustasime lihavõtete ajal algavaks uueks hooajaks uuendada nii hotelli väljanägemist kui ka luua klientidele uusi mugavusi,? märkis Reval Hotelligrupi tegevdirektor Feliks Mägus. ?Kolme kuuga saab täiesti uue näo nii hotelli fuajee kui ka hotelli kolme korruse 66 numbrituba, kus tubadesse tuleb täiendavaid mugavusi, näiteks konditsioneerid.?

Renoveerimistööde tähtaeg on 31. märts 2003. Fuajee sisearhitekt on norralane Einar Salomonsen. Fuajees saavad täiesti uue näo hotelli vastuvõtt ja lobby-baar, uue tootena ehitatakse fuajeesse lounge, kus hotellikülalised saavad privaatsemalt aega veeta. ?Tihti teevad kliendid hotelli fuajees tööd, kuid ka n-ö aega parajaks ja selleks tuleb neile luua võimalikult head tingimused,? selgitas Mägus.

Hotelli numbritubade renoveerimise peatöövõtu konkursi võitis ehitusfirma Koger & Partnerid. Tööde käigus uuendatakse kogu hotellitubade mööbel, mille tarnib mööblitootja Thulema. Lisanduvad ka double de luxe toad, mis erinevad tavalistest tubadest eelkõige oma suuruse ja hubasuse poolest.

Numbritubade sisearhitektuurilise lahenduse tegi sisearhitekt Meelis Press, kes on Reval Hotel Olümpias ka varem sisekujundust teinud. ?Tahame tõsta mugavustaset ja suurendada seeläbi klientide rahulolu hotelliga,? lisas Mägus.

Reval Hotel Olümpia on Reval Hotelligrupi suurima käibega hotell, käesoleva aasta käibeks kujuneb 190 miljonit krooni. Reval Hotel Olümpias on kokku 397 tuba. Pärast renoveerimist on tube 391.

Reval Hotels on üks Baltimaade suuremaid hotellikette, kes opereerib nelja hotelli Tallinnas (Reval Hotel Olümpia, Reval Park Hotel & Casino, Reval Hotel Central, ja Reval ExpressHotel) ja kaht hotelli Riias. Hotelligrupi käive 2001. aastal oli 262,3 mln krooni ja kasum 39,3 mln krooni.

Hetkel kuum