Inno Tähismaa • 16. aprill 2003 kell 13:13

Saaremaa sadama projektijuht sisendab optimismi

Vaatamata veel kinnitamata detailplaneeringule sisendab Tallinna Sadama Saaremaa sadama projektijuht Saaremaal optimismi.

Saaremaa sadama projektijuht Peeter Palu ütles intervjuus ajalehele Meie Maa, et sadam peab järgmiseks aastaks valmis olema. ?2004. aasta hooajal tahame hakata laevu vastu võtma. On kaheldud, kas me ikka jõuame. Aga maratonijooksja ei tea ka kunagi, millise ajaga ta lõpuni jõuab. Meie igatahes distantsi pooleli jätta ei kavatse,? ütles Palu.

Palu rääkis, et Saaremaale Ninase poolsaarele Küdema lahe äärde rajatava Tamme süvasadama projekt on jõudnud planeeringute avaliku arutelu staadiumi. Peagi peaks avaliku väljapanekuni jõudma detailplaneering. Detailplaneering on Palu sõnul vaja veel kolmes ametkonnas kooskõlastada ja Mustjala vallavalitsuses kinnitada. Sellele järgneb planeeringu kahenädalane avalik arutelu.

?Tekkinud märkused võetakse arvesse. Kui puudused on kõrvaldatud, siis peaks järgnema detailplaneeringu kehtestamine, millele tuginedes saab juba konkreetse ehitusprojekti paika panna,? rääkis Palu.

Hetkel kuum