Ülo Toomsalu • 18. juuli 2003 kell 7:06

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Samal ajal kui profiratturid sõidavad ülitähtsat võistlust Tour de France?i, veeresid Eesti Posti töötajad läbi põhjaranniku külade-linnade, et proovida postiteenistuse headust.

Tallinnas peaaegu monopoolsed välireklaamitingimused saanud Unicomi Leedu kolleege kahtlustatakse kahele kõrgele Vilniuse linnavalitsuse ametnikule pistise andmises, Unicom eitab süüdistusi.

Hambaravikliinikute kõrged hinnad sunnivad osa inimesi ravist loobuma ning minema odavamat teed pidi, lastes haige hamba lihtsalt välja tõmmata.

Augusti alguses jõuavad Eesti telekanalitesse reklaamid, kus tuntud inimesed soovitavad osaleda 14. septembril korraldataval rahvahääletusel ning tuletavad meelde euroinfotelefoni numbri.

Postimees:

Eesti Üliõpilaskondade Liidu (EÜL) arvates ei lahenda Res Publica õppetoetuse seaduse eelnõu, mis on samasugune, kui see mille pakkus välja eelmine valitsus, toimetulekutoetuste probleemi.

Eesti Energia keeldub korvamast äikesest tingitud pingekõikumistest purunenud koduelektroonika remondikulusid, ehkki kliendilepinguga kohustub elektrimüüja tagama tarbijatele kvaliteetse elektri.

Viljandi järves suplemine on viimase nädala jooksul paljudele lastele lõppenud punetava naha ja sügeleva lööbega, milles on kohalike arstide hinnangul süüdi soojas ning madalas järvevees elavnenud mikroobid.

Kui mulluse põuase suvega tuli seeni nii turult kui metsast tikutulega otsida, siis tänavused vihmad on turuletid puravikest, kukeseentest ja pilvikulätakatest looka vajutanud.

Pärnu Postimees:

Kahe nädala eest pidas politsei kuriteos kahtlustatavana kinni Pärnumaa tööinspektsiooni inspektori, kes aastaid on ametiseisundit kuritarvitades Pärnu ettevõtjatelt raha välja pressinud, politsei juhtumit esialgu ei kommenteeri.

Hetkel kuum