16. november 2003 kell 22:00

Laiahaardeline abivahend juhile

Olles kaasanud iga erineva peatüki väljaandmisesse eraldi professionaalse kaasautori, kes väga kokkuvõtlikult annab ülevaate konkreetsest valdkonnast, osutub taoline lai teemade kirjeldamine võimalikuks. Palju on kasutatud ideede, mõtete, erinevate võimalike lahenduste edasiandmiseks jooniseid, skeeme, tabeleid. Need on lihtsalt tarvis enda jaoks lahti mõtestada ja sellega seoses suureneb infohulk saadavast väljaandest veelgi. Lisaks mitmesugused illustratsioonid ja ka kvaliteet selle sõna otseses tähenduses.

Kuna teemadering on tõesti äärmusest äärmusesse, siis algajal, kogemusteta juhil võib osutuda teatud valdkondade lahtimõtestamine vaevanõudvaks.

Kindlasti eeldab see varasemat kogemust või antud teemaga eelnevat kursis olekut. Tegemist on ikkagi juhile mõeldud üldistatud kokkuvõtetega. Juhi käsiraamat on abivahend, mida üks inimene juhtimises ja äritegevuses pidevalt vajab, siis kasutades väljaande lõpus olevat mõistete- ja nimeregistrit, leiab iga kasutaja teatud teema kohta kiire ja kokkuvõtliku ülevaate.

Autor: Mati Ruul

Hetkel kuum