Ülevaade tänastest ajalehtedest

31. märts 2004, 08:57

Eesti Päevaleht:

Kuigi eestlased on veendunud, et toidukaupade hinnad 1. maist tõusevad, ei sunni see teadmine neid kodukappe toiduvarusid täis ostma.

Sügisel sügavast kriisist eluga välja tulnud valitsuse püsimise uueks proovikiviks saab eelarvestrateegia koos 2005. aasta eelarvenumbritega, mida rahandusministeerium praegu kokku paneb.

Täna on viimane päev, kui füüsiline isik saab esitada maksuametile deklaratsiooni oma eelmise aasta tulude kohta. Nagu varasematel aastatel, jätavad inimesed deklareerimise viimastele päevadele ja ummistavad maksuameti büroosid.

Riik ei sõlmi Sõru?Triigi liinil praamiühenduse konkursi võitnud Küprosel registreeritud firmaga Tiandra Shipping Limited (TSL) lepingut, kui see ei avalikusta ettevõtte omanikke. Ilma lepinguta ei saa firma alustada aga 1. oktoobrist praamiveoteenuse osutamist.

Postimees:

Tuleval aastal rakenduv uus tööhõivesüsteem peaks vähendama töötuse hulka ning kindlustama iga tööotsija isikliku juhtumikorraldajaga, kes tema probleeme süvitsi lahendama asub.

Ligi poole miljardi krooni suurune tehing politseile ja päästeteenistustele uue sidevõrgu ehitamiseks on järjest enam nihkumas Nokiale, kellele see oleks läbi aegade üks suuremaid õnnestumisi Eestis.

Kaitsepolitsei kinnitusel sai riigivilja vargus Rakveres alguse juba üle-eelmise põllumajandusministri Ivari Padari ajal, vilja turustati peamiselt Eestis.

Tallinn võib peagi algatada skandaalsete Mustamäe ühiselamute sundvõõrandamise, sest nende omanik ei taha pidada läbirääkimisi hoonete võõrandamiseks linnale.

SL Õhtuleht:

Põllumajandusminister premeeris veel jaanuaris Eesti Viljasalve nõukogu liikmeid hea töö eest kahe kuu palgaga. Nõukogu omakorda maksis juhatuse esimehele Ago Sootsile 17 000 krooni preemiat. Märtsis aga selgus, et kolmandik riigi viljavarust on varastatud.

Pärnu Postimees:

Pärnu korteriturg areneb järjest kiiremini ning kinnisvaraarendajail on käsil või kavas püstitada sadade ja sadade moodsate korteritega uusi korterelamuid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing