Ülevaade tänastest ajalehtedest

20. mai 2004, 08:22

Eesti Päevaleht:

Kaitsepolitsei uurib, kas majandus- ja kommunikatsiooniminister Meelis Atonen levitas ebaseaduslikult riigisaladuse alla kuuluvaid dokumente.

Tulika Grupp paigaldab sügiseks kõigile oma 200 taksole GSM-GPRS süsteemid, mis võimaldavad reaalajas jälgida taksode asukohta ja liikumist. Tänu uutele seadmetele lüheneb taksode ooteaeg ? dispet?er saadab kliendile lähima takso ja hindab ooteaega.

Uuringufirma TNS Emor andmetel ületas 2003. aasta lõpuks Baltikumi internetikasutajate arv 1,6 miljoni inimese piiri, Eestis kasutab 15?74-aastaste elanike seas internetti 479 000 inimest ehk 46 protsenti elanikkonnast.

Tallinnas on tänavu tavalisest rohkem liikvel valeraha, selle kasutamise eest võib kuni kümneks aastaks vangi minna, kuid valmistajaid leida on keeruline.

Postimees:

Euroopa Liit saab tänu rahvamajanduse statistika muudatustele Eestilt igal aastal kakssada miljonit krooni rohkem liikmemaksu, lisaks toob see riigile sadadesse miljonitesse kroonidesse ulatuvaid lisakulusid.

Lisaks odavale tööjõule ja alkoholile pelgavad soomlased pärast ELi laienemist ka Eesti piimatootjaid, kes suudavad sinna pakkuda odavaid jogurteid, kohupiimakreeme ja kõrgpastöriseeritud piima.

Majaomanike ühendused ei ole rahul Tallinna värske jäätmekorralduse eeskirjaga, mis sunnib inimesi oma prügikaste vähemalt iga kahe nädala tagant tühjendama, nähes selle taga liigseid lisakulutusi majaomanikele.

Kui uskuda Reformierakonna ja Keskerakonna juhte, ei ole pealinna võimuliidus midagi lahti. Kuluaarivestlustes seevastu ei tee poliitikud saladust, et Reformierakond on üritanud võtta Res Publicaga jutuks uue liidu loomist.

Virumaa Teataja:

Üleeilsest on Viru Leival uus omanik, kes kavatseb pankrotist kosunud firmas nii tootmist kui ka turustusvõrku laiendada ning alustada leivatehase kõrval köögiviljade ja marjade külmutamise äri.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing