Riigi Infosüsteemide Arenduskeskus sai akrediteeringu

19. juuli 2004, 13:40

Rahandusministeerium andis Riigi Infosüsteemide Arenduskeskusele
akrediteeringu struktuurifondide rakendamiseks.

Rahandusministeerium kinnitas Riigi Infosüsteemide Arenduskeskuse ning majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi valmisolekut jagada Euroopa Liidu struktuurifondide ressursse infoühiskonna arendamiseks Eestis, teatas rahandusministeerium.

Akrediteeringuga tunnistati EL struktuurifondide rakendusasutuse juhtimis- ja kontrollsüsteemid vastavaks, et alustada Eesti riikliku arengukava meetme 4.5 ?Infoühiskonna arendamine? rakendamist.

Meetme raames toetatakse riigiasutustevaheliste strateegiliste arendustegevuste elluviimist ning avaliku sektori infotehnoloogiliste lahenduste väljatöötamist. Meede on suunatud ?Eesti infopoliitika põhialustes 2004-2006? ning tegevuskavas ?e-Euroopa 2005? sätestatud eesmärkide saavutamisele.

Tegevusi toetatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist umbes 97 miljoni krooni
ulatuses. Toetuse taotlejaks saavad olla riigiasutused.

Rahandusministeerium on kavandanud veel juulis anda akrediteering Raudteeinspektsioonile kui meetme 4.1 ?Transpordi infrastruktuuri arendamine? rakendusüksusele ja Keskkonnaministeeriumile kui meetme 4.2 ?Keskkonna infrastruktuuri arendamine? rakendusasutusele. Akrediteerimise konkreetne aeg sõltub asutuste ja üksuste juhtimissüsteemide valmisolekust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing