Baltika kutsub kokku aktsionäride erakorralise koosoleku

Annika Matson 29. november 2004, 10:26

Baltika kutsub 7. detsembril kokku aktsionäride erakorralise koosoleku.

AS Baltika kutsub kokku aktsionäride erakorralise üldkoosoleku 7. detsembril 2004.a. algusega kell 15.00 AS Baltika ruumes, aadressil Veerenni tn. 24, Tallinn, teatas firma reedel börsile. Osalejate registreerimine algab samas kell 14.30.

Üldkoosoleku päevakord:

1. Põhikirja muutmine.

Üldkoosolekule tehakse ettepanek lugeda nõukogu liikmete arvuks kolm kuni viis liiget ning juhatuse liikmete arvuks kolm kuni seitse liiget. Teistest põhikirja muudatustest antakse ülevaade üldkoosolekul.

2. Nõukogu liikmete arvu kindlaksmääramine ja uue nõukogu liikme valimine.

Üldkoosolekule tehakse ettepanek määrata nõukogu neljaliikmelisena ning valida uueks nõukogu liikmeks järgnevaks kolmeks aastaks Claire Chabrier. Claire Chabrier on SG AM Private Equity direktor alates 2002.a., ta ei oma Baltika aktsiaid. Chabrier on fondijuht ka fondis BRF, millele kuulub 36 protsenti Baltika aktsiatest.

3. Nõukogu liikmete tasustamine.
4. Vahetusvõlakirjade väljalaskmine.

Üldkoosolekule tehakse ettepanek jätkata olemasolevat vahetusvõlakirjade programmi ning lasta välja 200 000 täiendavat D-tüüpi vahetusvõlakirja, mis annavad võlakirjaomanikule õiguse vastavalt tingimustele need vahetada Baltika aktsiate vastu. Nimetatud programm on mõeldud lisaks ettevõtte tippjuhtkonnale ka välismaiste konsultantide motiveerimiseks.

Osalemiseks palutakse esitada:
* füüsilisest isikul aktsionäril - isikut tõendav dokument, esindajal lisaks ka volikiri;
* juriidilisest isikust aktsionäri esindajal - koopia kehtivast äriregistrikaardist ja isikut tõendav dokument, volituse alusel esindajal lisaks eeltoodule ka volikiri.

Koosolekul osalevate aktsionäride nimekiri fikseeritakse seisuga 07. detsember kell 8.00.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing