Ülevaade tänastest ajalehtedest

14. detsember 2004, 08:34

Eesti Päevaleht:

Pärnu tahab hääbuvat lennujaama elustades turiste suvepealinna meelitada. Eile allkirjastati Pärnu linnapea Väino Hallikmägi eestvedamisel pöördumine majandus- ja kommunikatsiooniminister Andrus Ansipi poole sooviga 30 miljoni kroonist riigi tuge Pärnu lennuväljale vajalikeks investeeringuteks.

Novembris turule tulnud Bravocomi väitel võib mõnigi mobiilsidesektoris pakutav soodustus ning lepingutingimus osutuda kliendile vastupidiselt lubatule hoopis kahjulikuks. Bravocom tahab olukorra arutamiseks kokku kutsuda ümarlaua.

Maksuamet tegi põllumajandusministeeriumi andmetele tuginedes ülemöödunud nädalal 34 ettevõttele üleliigsete laovarude trahviotsused. Neist kaks ? Hadleri Toidulisandite AS ja OÜ Bumiller ? on oma trahvid vaidlustanud, lisaks on kümmekond ettevõtjat suuliselt pahameelt avaldanud.

Postimees:

Mitmed maailmas suure populaarsuse saavutanud mobiiltelefonide mudelid ei suutnud läbida Rootsi firma kvaliteeditesti, sest nende kiirgustase on liiga kõrge.

Kui valimised oleksid sel pühapäeval, jääksid parteid ilma ligi 40 protsendi valimisõiguslike häältest ? just nii palju on poliitikas pettunuid ja mitte ühtegi erakonda eelistavaid inimesi.

Muinsuskaitsjate sõnul on lubamatu, et rahandusministeerium ja Riigi Kinnisvara AS on lasknud Neitsitornis asuvast kohvikust selle eelmisel rentnikul ära viia haruldase puitmööbli, mis oli sinna eritellimusel tehtud.

Rocca al Mare suurhalli juhid soovitavad aktsionäridel oma osalustest loobuda ja need uuesti välja osta, see võimaldaks väikeaktsionärid ettevõttest välja tõrjuda või siis lõviosa hallile vajalikust rahast nende käest saada.

Pärnu Postimees:

Kella kahe paiku öösel vastu pühapäeva purunes Tootsis Väike-Maarja osaühingu Reinpaul hakkemasin, mille üks tükke lendas läbi kabiini klaasi ja tappis operaatori.

Sakala:

Viimase kuu jooksul on Viljandi maakonnas eraisikute maal valmimas kaks krossirada ja lihvi saab veel kolmaski.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing