1. juuli 2005 kell 6:46

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Postimees:

Vene välispoliitika ühe võtmekuju, föderatsiooninõukogu väliskomisjoni esimehe Mihhail Margelovi vaoshoitud intervjuu näitab, kuidas piirilepingutelt allkirja tagasivõtmisest teatanud Moskva otsib nüüd lepingukriisile lahendust.

Kevadel hakati õppelaene aktiivsemalt sisse nõudma, seetõttu pärivad käendajad nüüd rohkem ka oma õiguste ja kohustuste kohta.

Eesti Päevaleht:

Eilsel valitsuskabinetiistungil otsustati, et üleliigse laovaru küsimuses tellib riik õigusabiteenust advokaadibüroolt Freshfields Bruckhaus Dringer.

Asfaltbetoonsegu, mis Peterburi maantee uuele teeosale laiali laotatakse ning teerullidega siledaks sõidetakse, valmib kolmes ajutises, teetööde lähedusse ehitatud tehases.

SL Õhtuleht:

EMT-l on andmeid, et petturid on firma klientidele laiali saatnud hulga sõnumeid, millele reageerides kannab ohver kelmi kontole raha.

Sakala:

Viljandi linnavolikogu kiitis eile heaks otsuse osaleda pärimusmuusika keskuse rahastamisel, ent eurotoetuse saamiseks esitatavad nõuded muudavad projekti kalliks ja nihutavad kontserdipaiga valmimise kaugele.

Hetkel kuum