Sirje Niitra • 28. oktoober 2005 kell 14:49

Ühispanga kontorid esmaspäeval kauem lahti

Osa SEB Eesti Ühispanga kontoreid on esmaspäeval (31. oktoobril) tavapärasest pikemalt avatud, et pakkuda viimast võimalus pensioni II sambaga liitumiseks.

Tänavu 31. oktoobril on viimane võimalus pensioniga II sambaga liitumiseks inimestel, kes on sündinud 1965 kuni 1967 aastal. 1968 sündinud ja nooremad inimesed saavad II sambaga liitumiseks avaldusi esitada ka pärast 31. oktoobrit, kuid siis hakkavad reaalsed investeeringud kogunema alles alates 2007. aastast. Sama kehtib inimeste suhtes, kes soovivad oma pensioniosakud teise panka üle viia.

31. oktoobril on kella 20ni avatud SEB Eesti Ühispanga Tornimäe kontor, Pae ja Mustakivi kontorid Lasnamäel, Õismäe kontor ning Kristiine Keskuse kontor.

SEB Eesti Ühispanga jaepanganduse asedirektori Riho Unti sõnul tasub SEB kogumispensioniga liituda, kuna SEB Progressiivne Pensionifond on olnud nii käesoleval aastal kui ka eelmisel aastal pankadest parima tootlusega. 'Oleme aasta esimese 9 kuuga kasvatanud klientide raha rohkem kui eelmisel aastal terve aastaga. Lisaks kingime kuni oktoobri lõpuni igale meie kogumispensioniga liitujatele tema lemmikajakirja või ajalehe tellimuse kuni kolmeks kuuks,' lausus Riho Unt.

Hetkel kuum