Veronika Dari mõrvas kahtlustatakse kolme inimest

Gert D. Hankewitz 02. jaanuar 2006, 15:20

Prokuratuuri kinnitusel peeti koolitüdruk Veronika Dari mõrvas kahtlustatavad kolm meest kinni eelmisel nädalal, teatab Eesti Päevaleht Online.

Prokuratuur kinnitas esmaspäeval, et koolitüdruk Veronika Dari mõrvas kahtlustatavatena peeti eelmise nädala teisipäeval kinni 17aastane Vene nooruk Dmitri ning järgmisel päeval veel 26aastane Andrei ning 36aastane Aleksander.

Põhja politseiprefektuuri kriminaalosakonna isikuvastaste kuritegude ülemkomissari Priit Pärkna teatel tabati kolm kahtlusalust politseile laekunud vihje alusel ning vahistamine tuli kõigile kolmele kahtlusalusele üllatusena.

Dari tapmisega seotud kriminaalmenetlust juhtiva Põhja ringkonna prokuröri Hinge Brand kinnitas, et Veronika Dari surm oli täiesti juhuslik ning ründe sihtmärk oli Riigi Kinnisvara ASi juht Tiit Ottis.

Uurimise huvides ei soovinud aga prokuratuur täpsustada, mis asjaoludel Ottis rünnaku sihtmärgiks sattus.

Tulistajaks peetakse kõige esimesena kinni peetud 17aastast Dmitrit. Teiste kinnipeetavate seotus kuriteoga on selgitamisel.

Kõik kolm kinnipeetavat on tänaseks üle kuulatud ning nad on ütlusi andnud. Samas kinnitas prokuratuur, et kuritegu pole veel lahendatud.

Juhtivprokurör Lavly Lepp ei välistanud, et Dari tapmise kriminaalasja uurimise edenedes võib kinnipeetud kahtlusalustega seoses päevavalgele tulla veel mõni kuritegu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing