Jewe keskus toob tuntud ketid Jõhvi

ÄP 03. mai 2006, 00:00

Jõhvi endise bussijaama territooriumil paikneva 12 000 ruutmeetri suuruse pinnaga ja 85 miljonit krooni maksma läinud keskuse omanik on OÜ Marketon Baltic.

Firma üks omanikest Allan Mänd, kes rajas 2002. aastal Jõhvi esimese suurema ärikeskuse Tsentraal, ütles, et kui Tsentraalis on kaubanduse kõrval peaaegu samaväärselt esindatud bürood, siis Jewe keskuses torkavad rohkem silma teenindus- ja meelelahutusasutused - pank, juuksla, solaarium, ööklubi, kasiino. Männi hinnangul hakkab Jewe keskuses tööl käima ligikaudu 300 inimest.

Jewe keskuses seavad end mitmed sisse tuntud kaupluseketid, mis seni Ida-Virumaal puudusid, teiste seas ka Selveri kaubahall. ASi A-Selver juhataja Ain Taube ütles, et kui eelmisel aastal laienes Selver jõudsalt Lõuna-Eestis, siis tänavu on firma üheks suursündmuseks tulek Ida-Virumaale.

"Turuolukord võimaldanuks ilmselt varemgi Jõhvi tulla, aga enne ei olnud siin pakkuda head pinda, kuhu sisse kolida," märkis Taube. "Oleme veendunud, et meil hakkab Jõhvis hästi minema."

Jõhvis on Selveril 1400 m2 müügipinda.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 15:57
    Otsi:

    Ava täpsem otsing