16. november 2006 kell 12:07

Armin Karu plaanib vallutada internetikasiinode turu

Olympic Entertainmet Groupi üliedukalt börsile viinud suuromanik Armin Karu sõnul plaanib ettevõte lisaks agressivsetele laienemisplaanidele Ida- ja Kesk Euroopasse siseneda ka internetikasiinode turule.

Armin Karu sõnul uurib juhtkond võimalusi siseneda internetikasiinode turule. "Võimalik, et internetikasiinondus võib meie praegusele tegevusele mingil hetkel anda olulist lisaväärtust.

Selle eelduseks on aga kindlasti üheselt mõistetav sellekohane seadusandlik keskkond ning sellega kaasnevad terved ja ausad konkurentsitingimused," märkis Karu ajakirjale Saldo.

Olympis Entertainment Groupi investeeringute kava hõlmab esmalt uuemaid turge, kus firma on juba tegev, ehk Ukrainat ja Valgevenet. Seejärel on plaanis sihikule võtta järgmised riigid, millest siiamaani on mainitud Poolat.

"Täpsematest kavadest saame siiski teavitada konkreetsete lepingute sõlmimisel ning pärast kõigi investorite informeerimist börsi kaudu," vastas Karu küsimusele, kuhu konkreetsemalt kavatseb ettevõte enam kui miljard krooni vaba raha paigutada.

Hetkel kuum