Uus aasta toob uued tuuled

Teet Reier 11. detsember 2006, 00:00

Läbi see aasta sedakorda siis ongi. Mis järgmisel aastal ehituses toimuma hakkab, on ilmselt selge. Kes suudab, see ehitab, ning kellel juba oma katus pea kohal, on sellega rahul või niheleb juba vaikselt paremat tahta. Tuleb ju uusi materjale lausa uksest ja aknast.

Kui kümmekond aastat tagasi oleks mõnele tuttavale rääkinud, et hakkad penoplastist või suurtest kärgtellistest maja ehitama, oleks ilmselt pikema jututa ullikeseks peetud. Täna sellise jutuga enam suurt kedagi ei üllata.

Meiegi üritame oma ajakirjaga muutustega ehituses kaasa minna ja pakkuda lugejale parimaid palakesi kõigest sellest, mis keerleb maja ehituse ja selle omamise ümber. Ehk siis ideest hoolduseni, mida ei vaja mitte ainult auväärsed hooned, vaid täna tihti ka uusehitused, kus enne sissekolimist tuleb vahel hoopis kapitaalremondiga alustada.

Järgmisel aastal jätame ilmumisega vahele ainult jaanurikuu, sest eks pärast pikki pühi tahab ka majaomanik puhata. Aga veebruaris, kui mõtted juba selged, alustame meiegi. Seda siis juba uuenenud ja värskemal kujul.

Alates järgmise aasta esimesest numbrist on avatud ka Oma Maja kirjakast. Nii e- kui ka tavaposti aadressil on oodatud kõik mõtted, ideed, head või halvad kogemused ehitaja ning ehitustöödega. Loomulikult ka kõik küsimused, alustades ehitust reguleerivatest seadustest, materjalidest, ühesõnaga kõigest, millega selleks pürgival või juba sellel kohal troonival majaomanikul tuleb rinda pista.

Seniks aga rahulikke pühi ning kohtumiseni veebruaris.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:25
    Otsi:

    Ava täpsem otsing