ÄP fototoimetus • 29. oktoober 2007 kell 22:00

Luige osalus Ekspress Grupis on vähenenud

Tallinna börsi andmetel on Luige osalus Ekspress Grupis seetõttu kahanenud pea veerandi võrra, 56,75 protsendilt 40,94 protsendini.

Koos HHL Rühm OÜga, mis kuulub samuti Hans H. Luigele, kuulub talle kokku 50,75 protsenti Ekspress Grupi aktsiatest. Varem kuulus talle eraisikuna ja firma kaudu kokku 66,56 protsenti meediaettevõtte aktsiatest.

Tallinna börsi edastatud teate kohaselt on Ekspress Grupi osalus kasvanud LFSi kliendikontol 16,38 protsendini, varem jäi see alla 5 protsendi. Äriregistri andmetel on selle nimega registreeritud kahe Luksemburgis asuva ettevõtte Eesti filiaalid, mille mõlema siinseks aadressiks on Tallinn, Tartu mnt 2.

LFSi kliendikontole kuulub ka 7,52 protsenti Kalevi aktsiatest.

Luik ei leidnud eile aega aripaev.ee küsimustele vastata, sest viibis Aserbaidžaani pealinnas Bakuus kaubanduskoja ärifoorumil.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti-Aserbaidžaani Kaubanduskoja korraldatud ärifoorumil osaleb Eestist 27 esindajat, teatas koda. Peale Luige on seal ka näiteks transpordiärimees Marcel Vichmann ja investeerimispankur Rain Tamm. Eesti äridelegatsioon külastab Aserbaidžaani välisminister Urmas Paeti visiidi raames.

Kuna Eesti äridelegatsiooni liikmete peamine huvi Aserbaidžaanis on kinnisvara, korraldatakse täna Eesti investoritele suunatud spetsiaalne kinnisvaraseminar ning külastatakse kohalikke investeerimisobjekte.

Autor: ÄP

Hetkel kuum