27. november 2007 kell 15:41

Öine Vahtkond: meile on süüdistustega liiga tehtud

Notšnoi Dozori (Öise Vahtkonna - toim) foorumisse krooni devalveerimispaanika esilekutsunud libauudise postitanud Larissa leiab, et Notšnoi Dozor’ile on kohatute ja valesüüdistustega liiga tehtud ning seetõttu ollakse sunnitud pöörduma vastavate organite poole.

"KAPO töötajate poolt levitatud kunstlikult ja pahatahtlikult tekitatud süüdistuste ja oma tegevusega Notšnoi Dozorile negatiivse imidži loomise tõttu oleme me sunnitud pöörduma vastavate organite poole, ja eelkõige Kaitsepolitsei enda poole," kirjutab Larissa foorumis ning lisab, et KAPO poolt levitatav laim stiilis „Meile ja avalikkusele teadaolevalt juhitakse Notšnoi Dozori Venemaalt“, ei üllata enam ei neid endid ega ka sedasama avalikkust. Larissa kinnitab samas, et väide, nagu juhiks Notšnoi Dozor’i Venemaa, on vale ja veelkord vale. See olevat aga juba teema, mis eraldi selgeks rääkimist vajab.

Nagu Larissa foorumis kirjutab, ei olnud libadevalveerimisuudis postitatud foorumisse provokatsiooni eesmärgil, kuna lisatud oli link algallikale, ärimeeste portaalile ARIF.ee ning pealkirjas oli märge, et tegemist on treeninguga. „On täiesti asjakohatu süüdistada Notšnoi Dozor’i paanika tekitamises,“ kirjutab Larissa. Paanika tekkimise põhjuseks on naise sõnul Eestis valitsev majanduslangusest põhjustatud pingeline olukord ning elanike usaldamatus valitsuse vastu.

Autor: 1706-aripaev

Hetkel kuum