Riigikogulane tõstab suurpere tänavale

10. jaanuar 2008, 09:32

Riigikogu liige Jaan Kundla lubab oma
korteris elava suurpere üürivõla pärast välja tõsta, samas süüdistavad üürilised
meest valetamises ja kinnitavad, et on talle iga kuu raha ära maksnud.

Paides Keskerakonda kuuluvale riigikogulasele Jaan Kundlale kuuluvas korteris elab möödunud aasta augustist üürilisena Raili Karell koos nelja lapse, lapselapse ja väimehega, kuid nüüd on pere elu üüripinnal väljakannatamatuks muutunud, sest Kundla on lasknud neil sooja vee kinni keerata ja esmaspäeval ka elektri välja võtta, kirjutas Järvamaa Teataja.

Miks Kundla üürilisi kiusab, ei oska Karell öelda, sest kommunaalmaksed on ta alati õigel ajal ära maksnud, üksnes elektri eest on 700 krooni võlgu. "Selle maksaksin lähipäeval ära, kui raha arvele laekub," lubas ta.

Samuti kinnitas Karell, et on korralikult maksnud Kundlale ka üüriraha 3300 krooni kuus.

Karell tunnistas, et oleks pidanud Kundlaga kohtudes kohe aru saama, et sellest valelikust mehest tuleb eemale hoida, sest too palunud temalgi valetada. "Kui esimest korda korterit vaatama tulime, elas selles veel eelmine omanik Kalle Kroon ja Kundla käskis meil valetada, et oleme sisedisainerid, mitte üürilised," selgitas ta.

Kundla ise ei eitagi, et tahab Karelli koos lastega korterist välja saada ning selle kiirendamiseks lasigi sooja vee kinni keerata ja elektri välja lülitada, kuna tema sõnul on nende üürivõlg 16 500 krooni, mis koos viivistega ulatub juba 30 000 kroonini.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. January 2008, 09:30
Otsi:

Ava täpsem otsing