Christel Karits • 31. jaanuar 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Kreisi eurovõistluse võit kreisidele

Leidsin eile hommikul oma e-posti hulgast kirja, milles teade, et Kreisiraadio läheb tänutuurile.

Tõsi, pigem on see meeldetuletus, et eestlaste üks armastatumaid punte tähistab sel kevadel oma viieteistkümnendat tegutsemisaastat.

Kuid kui vaadata leheennustusi, võib peaaegu kindel olla, et nn pööraselt segastel poistel tuleb eestimaalasi tänada ka mandaadi eest Euroopasse, mille nad sel laupäeval Eesti eurolauluvõistlusel endale ilmselt kätte võidavad.

Koos Kreisiraadioga on üles kasvanud juba terve põlvkond. Need, kes temaga samal aastal sündisid, on parajas mässumeelses teismelise eas. Miks mitte siis tahta vallutada Euroopat ja maailma? Küsimus vaid selles, kas rahvusvaheline publik omab meiega sarnast naljasoolikat.

Nii või teisiti on viimased aastad pärast Tallinnas toimunud eurolauluvõistlust näidanud, et mingu meid esindama kes tahes, on tulemus ikka poliitiliselt korrektne. Pisikestel põhjamaistel pole suurfinaali asja.

Nii et laupäeval surun minagi Kreisiraadio "Leto sveti" toetuseks pöidlad pihku. Muusikalise elamuse võib ju kahtluse alla seada, kuid nende võidu tulemusel saab vähemalt testida eestlaste huumori mõju muule maailmale.

Ah jaa! Kaheksa Kreisiraadio juubelietendust toimuvad 13.-21. aprillini. Sooduspiletite müük algab täna.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt