Kreisi eurovõistluse võit kreisidele

Christel Karits 01. veebruar 2008, 00:00

Leidsin eile hommikul oma e-posti hulgast kirja, milles teade, et Kreisiraadio läheb tänutuurile.

Tõsi, pigem on see meeldetuletus, et eestlaste üks armastatumaid punte tähistab sel kevadel oma viieteistkümnendat tegutsemisaastat.

Kuid kui vaadata leheennustusi, võib peaaegu kindel olla, et nn pööraselt segastel poistel tuleb eestimaalasi tänada ka mandaadi eest Euroopasse, mille nad sel laupäeval Eesti eurolauluvõistlusel endale ilmselt kätte võidavad.

Koos Kreisiraadioga on üles kasvanud juba terve põlvkond. Need, kes temaga samal aastal sündisid, on parajas mässumeelses teismelise eas. Miks mitte siis tahta vallutada Euroopat ja maailma? Küsimus vaid selles, kas rahvusvaheline publik omab meiega sarnast naljasoolikat.

Nii või teisiti on viimased aastad pärast Tallinnas toimunud eurolauluvõistlust näidanud, et mingu meid esindama kes tahes, on tulemus ikka poliitiliselt korrektne. Pisikestel põhjamaistel pole suurfinaali asja.

Nii et laupäeval surun minagi Kreisiraadio "Leto sveti" toetuseks pöidlad pihku. Muusikalise elamuse võib ju kahtluse alla seada, kuid nende võidu tulemusel saab vähemalt testida eestlaste huumori mõju muule maailmale.

Ah jaa! Kaheksa Kreisiraadio juubelietendust toimuvad 13.-21. aprillini. Sooduspiletite müük algab täna.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:51

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing