Daniel Vaarik lahkub Hill Knowltonist

Hille Tressum 15. aprill 2008, 11:36

Kommunikatsioonibüroo Hill Knowlton
Eesti juht Daniel Vaarik lahkub aprilli lõpus ettevõttest. Tema asemel hakkab
Hill Knowltonit juhtima Villu Arak, kes siiani töötas Skype'i
globaalses suhtekorraldustiimis.

Viis aastat Hill Knowltoni eesotsas olnud Vaariku sõnul otsustas ta lahkuda, sest soovib tegeleda uute rahvusvaheliste projektidega, millele ei ole võimalik keskenduda, juhtides Eesti suurimat kommunikatsioonibürood.

Vaariku sõnul on lahkumise ajastus seotud mitme asjaolu kokkulangemisega, millest üks oli sobiva uue juhi leidmine. "Villul on maailmatasemel kommunikatsioonialane ettevalmistus, pealegi tunneb ta endise Hill Knowltoni konsultandina suurepäraselt meie tööd, kultuuri ja inimesi," lausus Vaarik.

"Hill Knowlton ei ole tavaline PR-firma," ütles Villu Arak. "Danieli juhtimisel arenes sellest Eesti kommunikatsioonimaastiku parim meeskond, milles on leitud unikaalne sulam klassikalisest suhtekorralduspraktikast ja kommunikatsiooniteaduse uutest suundadest. Uue murranguni jõudmiseks tuleb meil suurelt mõelda ja kõvasti pingutada," kommenteeris uus juht.

Enne asumist Hill Knowltoni juhiks hoolitses Arak Skype'i kommunikatsioonitegevuse eest mobiilsete lahenduste, riistvara ja turvaküsimuste vallas ning aitas hallata ettevõtte PR-firmade võrgustikku. Varem on ta töötanud ajakirjanikuna Eestis, Tšehhis ja Rootsis ning konsultandina Hill Knowltonis. Ta on lõpetanud New Yorgi Riikliku Ülikooli massimeedia ja kommunikatsiooni erialal.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
15. April 2008, 11:34
Otsi:

Ava täpsem otsing