Kalev Meedia loodab tõusta tegijaks

Hille Tressum 24. aprill 2008, 14:24

Kalev Meedia loob uudistejuhi ametikoha
ning viib kogu grupi uudisteruumi ühtse juhtimise alla, uudistejuhina asub
alates esmaspäevast, 28. aprillist tööle Indrek Lindsalu.

Ühtse juhtimise alla viiakse gruppi kuuluvate ajakirjade, veebikeskkonna kalev.ee ning telekanali Kalev Sport uudistetoimetuse töö, teatas Kalev Meedia.

Ettevõtte juhataja Alar Pink ütles, et uudistejuhi ametikoha loomise eesmärk on viia uudistetootmine uuele tasemele. „Kogenud Indrek Lindsalu liitumisega loodame parandada uudiste sisulist kvaliteeti ning tõusta uudisteturul arvestatavaks tegijaks," sõnas Pink.

Esmaspäeval Kalev Meedia uudistejuhina ametisse asuva Indrek Lindsalu sõnul on ta algusest peale huviga jälginud Kalev Meedia arengut ning see on tundunud igati loogiline. "Üles on ehitatud paljulubav meediastruktuur, mille edasiarendamiseks on erinevaid võimalusi," rääkis Lindsalu.

Esmaseks ülesandeks peab ta suurema sünergia ja koostöö saavutamist eri väljaannete vahel ning seeläbi uudiste ja uudislikkuse suuremat tähtsustamist kontserni toodangus.

"See on eeskätt fokusseerimise küsimus, ilma et oleks tingimata vaja teha mingeid revolutsioonilisi muutusi. Tean, et leian eest professionaalse seltskonna, kellega loodan head ja vastastikku arendavat koostööd," sõnas Lindsalu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
22. March 2009, 14:16
Otsi:

Ava täpsem otsing