Kruuda ostis telekanali Neljas

17. oktoober 2008, 17:20

Suurärimees Oliver Kruudale kuuluva AS
Kalev tütarfirma Kalev Meedia ostab Starmanilt telekanali Neljas, tehingu hinda
pooled ei avalikusta.

Kalev Meedia hakkab Neljandat näitama alates järgmisest nädalast. Praegu vaid Starmani ja ZUUMtv klientidele nähtav reklaamivaba telekanal on kavas lisada ka teiste televisioonioperaatorite võrkudesse.

Kalev Meedia juhataja Alar Pink lausus, et Neljanda omandamine on Kalev Meedia järjekordne samm kinnistada oma positsioone Eesti meediaturul. „Meelelahutusele spetsialiseerunud Neljas on meie teleportfellis heaks täienduseks peamiselt uudistele ja spordile keskendunud Kalev Spordile. Olen kindel, et leiame kahe kanali vahel sünergiat programmi tugevdamiseks,“ lausus Pink.

Juulis kirjutas aripaev.ee, et ASi Kalev tütarettevõtted on võlgadega kimpus, suurim võlg oli Kalev Meedia 1,93 miljonit krooni, millele lisandus intress. 16. oktoobri seisuga on Krediidiinfo andmetel Kalev Meedia võlg küll vähenenud, kuid ületab siiski ühe miljoni piiri. Kalev Meedia võlg on 1,32 miljonit krooni, millele lisandub intress. Lisaks on ettevõte endiselt võlgu IT-seadmete rendi ja haldamisega tegelevale ettevõttele 3 Step IT-le.

Kalev Meedia annab välja ajakirju Avenüü, Praktiline Arvutikasutaja, Ärielu, Sporditäht, Just, Basket, Jalka ja Muumi ning omab uudisteportaali www.kalev.ee ja telekanalit Kalev Sport.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. October 2008, 21:25
Otsi:

Ava täpsem otsing