Peep Aaviksoo lahkub IPC grupi juhatusest

11. juuli 2008, 14:01

Peep Aaviksoo astus tagasi IPC grupi
ettevõtete juhatustest eesmärgiga taanduda ettevõtte igapäevasest
tegevjuhtimisest. Grupi juhatuses jätkavad tööd Indrek Elhi, Siret Soom ja
Ciprian Lopata.

Peep Aaviksoo senised tööülesanded jaotatakse teiste juhatuse liikmete vahel, teatas grupp. Peep Aaviksoo sõnul on tema sooviks tõmbuda tagasi aktiivsest äritegevusest ning jätkata edaspidi erinevates projektides investorina.

„Äärmiselt kiiresti on möödunud kolm tegusat aastat Rumeenias. Sisenesime väga õigel ajal tunnetades selle majanduse potentsiaali ja kasutades ära eestimaist kogemust. Endiselt on seal palju ahvatlevaid võimalusi ja on heameel, et üha rohkem tegusaid Eesti ettevõtjaid julgevad neist kinni haarata. Kindlasti ei jää ka mina võimaluste suhtes ükskõikseks, aga üritan edaspidi natuke rahulikumat ja kodusemat elustiili.“ ütles Aaviksoo.

IPC partner Indrek Elhi tänas omalt poolt Peep Aaviksood suure panuse eest IPC arengusse. „Peep Aaviksoo on teinud ära suure töö Rumeenia kui atraktiivse investeerimiskeskkonna tutvustamisel Eestis ja mujal. Tänu sellele on paljud Eesti investorid teadvustanud enda jaoks Rumeenia olemasolu ning saanud tänaseks juba ka oma Rumeeniasse tehtud investeeringutelt hea tootluse,“ ütles Elhi. „Samas mõistan Peebu soovi anda rohkem aega iseendale ja oma hobidele ning edaspidi kaasa lüüa äritegevuses investori rollis.“

IPC Investment Group on valdavalt Eesti kapitalil põhinev investeerimisettevõte, mis tegutseb aktiivselt Rumeenias. Ettevõtete gruppi kuulub kinnisvarainvesteeringute ja –arendusega tegelev IPC Real Estate, maavarade kaevandamise ja ehitusmaterjalide tootmisega tegelev Nordic Stone ning ärikeskuse teenuste osutamisega tegelev 1st Office. Grupi auditeeritud varade maht oli 31.12.2007 seisuga 24,9 miljonit eurot ning omakapital 3,5 miljonit eurot. IPC Investment Group jätkab aktiivset kasvustrateegiat Rumeenias kõigis olemasolevates äriliinides. IPC osanikeks on 95% ulatuses võrdsetes osades Peep Aaviksoo, Indrek Elhi ja Ciprian Lopata.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. February 2009, 11:14

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing