Päevaküsitlus: kui kaua tulid täna tööle?

Kärt Blumberg 24. november 2008, 14:31

Ivar Pae, Sampo Panga
finantsjuht

Kuigi distants oli väga lühike, kulus mul tööle jõudmiseks kolmveerand tundi ehk kaks korda kauem kui tavaliselt. Ilmastikuolud olid väga halvad ning paaris kohas olid suured autod lumme kinni jäänud ning takistasid liiklust.

Vassili Padumäe, Eestimaa Piimatootjate Ühistu tegevdirektor

Ei läinud kaua, 15-20 minutit nagu tavaliselt. Teed olid lahti ja probleeme ei olnud.

Eero Mõtlik, Silberauto ASi juhatuse liige

Sõitsin päris pika maa maha Kakumäelt rahvusraamatukogu juurde ja sealt tööle. Aega läks selleks hommikul kella seitsme paiku 20-25 minutit. Kõige hämmastavam oli Endla tänav, kus trollitee oli küll lahti aetud, kuid autotee oli täitsa kole.

Signe Pae, Viru Kalatööstuse OÜ kvaliteedijuht.

Kui tavaliselt sõidan Jõhvist Toilasse 15-20 minutit, siis täna kulus mul selleks jäiste ja lumiste teeolude tõttu pool tundi.

Aivar Häelm, Põlva Piim Tootmine juhataja

Kui tavaliselt tulen Tartust Põlvasse tööle 46 minutit, siis täna poolteist tundi. Väikesed teed olid kõik lahti ajamata. Poole peal sai tee otsa, õnneks sain ühele suurele autole sappa võetud. Paljud töölised ei ole veel tööle jõudnudki. Kolleeg istub siiani Otepääl lumevangis, helistas, et ei pääse majast väljagi. Ühel teisel kolleegil, kes elab Tartust 7 km kaugusel külas, läks õhtul elekter, ise pidi ka traktori otsima, mis teed lahti ajaks. Elu nagu džunglis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2008, 15:15
Otsi:

Ava täpsem otsing