Fännid kisklevad Jacksoni piletite pärast

04. juuli 2009, 18:43

Rohkem kui pool miljonit Michael Jacksoni
fänni on avaldanud soovi osa võtta Jacksoni tasuta mälestusteenistusest
järgmisel nädalal.

Eelmisel nädalal 50aastaselt surnud Jacksoni mälestatakse Los Angelese Staples Centeris teisipäeval. Seal tegi laulja nimelt oma viimaseid esinemisproove Londini kontserdite jaoks, kirjutas BBC.

Vabad pääsmed valitakse suvaliselt staplescenter.com registreerunute vahel.

Los Angelese politsei on valmis, et ca 700 000 inimest proovib pääseda Jacksoni mälestuspaika ning selleks on see suletud nendele, kellel pole pileteid.

Eile õhtuks oli rohkem kui 524 000 inimest registreerinud end kodulehel. Jacksoni fännid üle kogu maailma saavad seal end kirja panna ja loota, et nad osutavad 11 000 väljavalitu hulka. Lisaks 6500 piletit antakse välja läheduses asuvas Nokia teatris. Seega kokku 17 500 popikooni saavad üritusest osa võtta.

Jacksoni Londoni kontserdite korraldaja Randy Phillips ei tähenda Jacksoni surm lõppu tema ettevõttele AEG Live.
„Inimesed spekuleerivad, et see võib meie ettevõtte pankrotti ajada. Tõde on, et seda ei juhtu,“ ütles mees ajakirjale Billboard.

Phillipsi sõnul on kindlustus valmis maksma Jacksoni kontserdite ettemaksu puudutanud summat, kuid ei pruugi maksta, kui staari surm oli seotud ravimitega.
Phillips ütles, et lisaks saab ettevõte raha ka Jacksoni proovide salvestatud filmimaterjalist, mida mees nimetab AEG Live’i intellektuaalseks omandiks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. July 2009, 18:50
Otsi:

Ava täpsem otsing