Viru hotelli juht: EAS võiks rohkem rõhuda kvaliteedile

06. august 2009, 09:12

EAS ei peaks Eesti reklaamimiseks võtma nii
palju sihtkohti - kui kampaania teha, siis korralikult, sõnas Viru hotelli
haldava ASi Sokoteli tegevdirektor Anu Soosaar.

Soosaar ütles, et Lõuna-Euroopa turistide osakaal on suurenenud alates ELiga liitumisest. „Kas me võime selle aga puhtalt EASi arvele panna... Iga turunduse tegevuse puhul on otsest mõju väga raske hinnata,“ märkis ta ja lisas, et nad on ka ise läbi Sokose keti Lõuna-Euroopas ennast turundanud ja messidel käinud. „Kui me tuleme messilt konkreetse kauba ja tellimustega koju, siis on see meie endi töö,“ märkis Soosaar.

Tema sõnul toovad lähiturud hotellidele põhituristi, Sokoses on aga Läti ja Leedu esindatus ääretult nõrk. „Ootaksime, et EAS teeks järjekindlamat ja plaanipärast tööd ja nagu ütles õpetaja Laur, et võib-olla ei pea neid sihtkohti nii palju võtma, aga kui teha, siis teha korralikult ja valida selle järgi, et oleks lihtne tulla,“ ütles Soosaar.

„Turistide arv ei sõltu ainult turundusest, vaid ka sellest, kas transport ja lennuühendused toimivad – see on põhimure. Tööd tehakse küll ühe ja teise turu suunas, aga siis jäetakse lennuliinid ära ja kogu see töö ja raha on hukka läinud,“ tõdes Soosaar.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. August 2009, 09:12
Otsi:

Ava täpsem otsing