Peeter Rebane: ma pole Keskerakonnalt tellimusi saanud

09. september 2009, 16:20

Ettevõtja Peeter Rebane, kes kuulub
Keskerakonda, kinnitab, et tema ärisid pole erakond mõjutanud, poliitikaga seob
teda eeskätt soov kultuuri osas nõu anda.

Rebane kandideerib ka kohalikel valimistel Eesti Keskerakonna nimekirjas. "Kahe aasta pärast on Tallinn Euroopa Kultuuripealinn ning ühe projekti algataja ja vedajana tahaksin sel perioodil lähemal olla otsustele, mida tehakse Tallinna kultuurielu arendamisel. Pean esmaoluliseks mitte enda pääsemist volikokku, vaid selge toetuse deklareerimist Tallinnas viimasel ajal tehtud kultuuriotsustele ja Tallinn 2011 projektile, mille vedamise põhirõhk on riigi leige huvi tõttu langenud just linnale," rääkis ettevõtja Äripäeva online-intervjuus.

Rebase sõnul pole poliitikas siiski aktiivselt tegev ning seetõttu ei ole tema kuulumine erakonda äri mõjutanud. "Olen oma ärisid Eestis ajanud juba 15 aastat ning seda ilma Keskerakonna hüvedeta. Me ei ole Keskerakonnalt kunagi ühtegi tellimust saanud. Minu esmane eesmärk on kultuuripoliitika osas nõu anda," lisas ta.

Lugejad tahtsid ka teada, kas ettevõtja rahastab Keskerakonda. "Minu rahaline toetus on piirdunud erakonna liikmemaksuga," kõlas Rebase vastus.

Samuti küsiti, kas Keskerakonna kongressid hakkavad nüüd toimuma kõik Solarises. "Seda peaks erakonna käest küsima. Kui peate silmas Nokia Kontserdimaja, siis seda saali saavad soovi korral kõik erakonnad rentida," märkis ettevõtja.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
09. September 2009, 16:27
Otsi:

Ava täpsem otsing