Estravel: firmade jõulukink on tänavu heategevus

Katre Pilvinski 22. detsember 2009, 19:50

Kuna sel aastal on kõik olulised toetusprojektid vähenenud, siis heategevusse suunatud kingirahast on rohkem kasu kui järjekordsest meepurgist või helkurist, ütles Estraveli kommunikatsioonijuht Mari-Liis Rüütsalu.

„Estravel valis tänavu välja ühe heategevusliku projekti, kuhu me kogu äriklientidele mõeldud kingituste raha annetasime,“ rääkis Rüütsalu tänavustest firmade jõulukingitustest.

„Ärikliente pidasime meeles sümboolse meenega, kus me teatasime, et oleme firmade jõulukingituste raha annetanud heategevuslikuks otstarbeks,“ lisas ta.

„Koos meenega andsime oma klientidele teada, et oleme ka nende nimel jõulukingi raha heategevusse suunanud. See on klientide südame soojaks teinud,“ märkis kommunikatsioonijuht.

„Kliendid, kes on saanud jõulude ajal hästi palju kingitusi on öelnud, et see mõte on rohkem meeldinud kui, et saada juurde järjekordne meepurk või helkur,“ lisas Rüütsalu.

Tema sõnul on Estravelis selline jõulukingi idee esmakordne. „Me pole seda varem teinud ning kuna sel aastal on kõik olulised toetusprojektid vähenenud, siis kindlasti on sellisest kingirahast hulka rohkem kasu, kui me suuname selle heategevusse.“

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    22. December 2009, 19:50
    Otsi:

    Ava täpsem otsing