Jaana Pikalev • 14. detsember 2010 kell 8:35

Uudne kodukindlustus lennutas RSA müügi novembris lakke 

RSA Kindlustuse novembrikuu käive kasvas eelmise aastaga võrreldes ligi 22%, küündides 10,5 miljoni kroonini. Kasvu taga oli oktoobris laiemalt müüma hakatud uudse kodukindlustustoote müük 9% ulatuses. 

RSA Kindlustuse uudset kodukindlustustoodet hakkasid alates oktoobrist müüma nii RSA otsemüügiagendid, kui suuremad kindlustusmaaklerid üle Eesti ning tänaseks on toode kiiresti populaarsust võitnud tänu laiale kaitseulatusele ja paindlikkusele. RSA Kodukindlustuses sisaldub palju kaitseid, mida seni ükski teine kindlustusselts Eestis ei paku. Näiteks on kindlustatud ka kodust väljaspool kaasas olev kodune vara.

RSA Kindlustuse Eesti käive oli novembris 10,5 miljonit krooni ning väljamakstud kahjuhüvitised küündisid 7,2 miljoni kroonini. Üheteistkümne kuuga on kindlustusettevõtte käive kasvanud 104,5 miljoni kroonini, mis on 15% enam võrreldes sama perioodiga eelmisel aastal. Lisaks  kodukindlustuse müügile andisid kasvule hoogu ka ettevõttekindlustuse ja veosekindlustuse toodete jätkuvalt kasvavad müügimahud.

Kindlustusettevõtte juhi Kaido Kepi sõnul andsid novembris kahjude kujunemisel tooni ka juba esimese mahasadanud lumega seotud kahjujuhtumid. „Liikluses on taas päevakorda tõusnud just talveperioodile üpris iseloomulikud kahjud nagu tagant otsasõidud ja teelt väljasõidud,“ loetleb Kepp enamlevinud juhtumeid. Veel tõdeb Kepp, et arvestades äsjast lumetormi ja jätkuvalt raskendatud teeolusid, on sel aastal detsember ilmselt samuti kõrgendatud riskiga kuu liikluses. „Paneme inimestele südamele, et nad varuksid autoga liiklemisel varasemast rohkem aega ja kannatust, hoiaksid autos lumelabidat ning puhastaksid enne autoga sõitma minemist oma auto jääst ja lumest,“ rõhutab Kepp.

 

Hetkel kuum