PERH otsib järelravi kliinikule uut juhatajat

Silvia Kruusmaa 17. mai 2011, 11:56

Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) kuulutas välja avaliku konkursi järelravi kliiniku juhataja kohalt lahkunud Andres Peri asemele uue juhi leidmiseks.

PERH otsib järelravi kliinikule juhatajat ajavahemikul 2011-2016, ametikoha eesmärk on juhtida ja korraldada kliiniku meditsiinilist ja majanduslikku tegevust ning tagada seatud eesmärkide saavutamine.

PERH ootab kandidaatidelt kõrgemat meditsiinilist haridust, vähemalt kümneaastast töökogemust arstina, vähemalt viieaastast kogemust meditsiiniasutuse struktuuriüksuse juhtimisel, eesti keele oskust kõrgtasemel, vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil ning võõrkeelte oskust erialase kirjanduse lugemiseks vastaval tasemel. Samuti nõutakse kandidaadilt, et tal oleksid isiksuslikud omadused, mis toetavad juhtimistööd (sh juhtimis- ja organiseerimisoskus, meeskonnatööoskus, suhtlemisokus)

Regionaalhaigla ootab kandidaatidelt avaldusi 3. juunini.

Keila järel- ja hooldusravi kliiniku juhataja kohusetäitja Andres Peri esitas 6.mail lahkumisavalduse. Peri jätkab tööd Läänemaa haiglas, kus ta teeb sisearstina iga kuu kolm–neli valvet, kirjutas Lääne Elu.

Keila haiglasse ravile toodud eaka naise sugulased süüdistasid aprillis ETV saates "Pealtnägija" personali hoolimatuses, haigla nägi tekkinud konfliktis suhtlusprobleemi.

Kliiniku juhataja Andres Peri sõnul tekkis konflikt, kui patsiendi sugulased soovisid taastusravi küsimust lahendada valvearstiga, kes ei pidanudki seda lahendama.

"Pealtnägija" uuris Keila haiglas vanurite hooldamisel valitsevat šokeerivat argipäeva mitmete juhtumite kaudu. Nii oli näiteks ühe eaka patsiendi pangaarvelt keegi pärast vanuri  pensionipäeva võtnud sularahaautomaadist välja kokku 16 200 krooni. Rahavargus ilmnes alles pärast vanuri surma, kui tütar hakkas huvi tundma ema arveldusarve vastu ning selgus, et arve oli ema haiglas oleku ajal tühjaks tehtud.

Märtsi lõpu seisuga oli Keilas veel järel- ja hooldusravi kliinik 175 voodiga. Aprilli algul kolis Põhja-Eesti Regionaalhaigla Keila järelravi kliiniku üle Hiiu korpusesse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
17. May 2011, 11:57

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing