Amet: loomulikult tuleb kohtuvaidlus

Birjo Must 14. november 2011, 10:21

Loomulikult hakkame Tallinna Veega kohtus vaidlema ja arvestame, et protsess võib väga pikaks kujuneda, rääkis konkurentsiameti peadirektor Märt Ots.

Tallinna Halduskohus peatas konkurentsiameti poolt Tallinna Veele ajutiste hindade kehtestamiseks tehtud ettekirjutuse täitmise 19. detsembrini 2011.a.

„Konkurentsiametile tähendab halduskohtu otsus seda, et peame hakkama valmistuma kohtuvaidluseks Tallinna Veega,“ kommenteeris Ots. 

Ots lisas, et kuna konkurentsiametile on saabunud väga pikk Tallinna Vee vastus vaidlustusele kohtus, siis hakkab amet sellele vastust kirjutama. „Loomulikult hakkame sel teemal kohtus vaidlema,“ kinnitas juht.

Seda, kui pikaks võib protsess kujuneda, on Otsa sõnul raske öelda. „Esialgu on kohus andnud õiguskaitse kuni kohtu vastuste esitamiseks. Kui kohus õiguskaitset pikendab, siis peame loomulikult arvestama väga pika kohtuprotsessiga,“ lausus Ots.

Ta lisas, et kui kohus paneb ajutise õiguskaitse, siis vahepealsel ajal kohtus vaieldakse ja mingisuguseid muid sündmuseid ei toimu. „Siis jääb tänane vee hind senikauaks kehtima,“ märkis Ots.


Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    15. November 2011, 14:04
    Otsi:

    Ava täpsem otsing