Suurtehing?

07. detsember 2011, 06:17

Äripäeva andmetel valmistab Olympic EG ette ühte ülevõtutehingut.

Kasiinofirma ise mingeid kommentaare sel teemal börsifirma staatusele viidates ei anna. Võimalik suurtehing on aga tekitanud kasiinoturul erinevaid spekulatsioone. Üleostetavaks firmaks võib osutuda Nordic Gaming Goupi Ltd (NGG) Eestis tegutsev tütarettevõte Triogames OÜ, mis opereerib Triobeti kaubamärgiga Eestis, Lätis ja Leedus.

Triobeti esindaja Baltimaades Veiko Krünberg ütles, et laiemas aktsionäride ringis ikka aktsiaid ostetakse ja müüakse see ei pea tähendama tingimata suuremaid muutusi ettevõttes. “Ma võin kinnitada, et meie siin Triobetis ja siseringis mingeid suuremaid muudatusi hetkel ei plaani. See on huvitav teooria, et OEG plaanib Triobeti osta. Sellest ma pole kuulnud kahjuks,” rääkis Krünberg. Tema sõnul ei ole tal ka infot, et NGG ja OEG vahel käiksid praegu mingid müügikõnelused.
"Paraku ei saa me börsiettevõttena oma investeerimisplaanidest täpsemalt rääkida enne, kui oleme börsikanalite kaudu teavitanud oma aktsionäre," vastas Olympic EG juhatuse liige Madis Jääger küsimusele, kas OEG peab Nordic Gaming Groupi omanikega ostuläbirääkimisi.

Tänases Äripäevas ilmunud pikemas intervjuus ütleb järgmisest aastast OEG juhatuse esimeheks saav Jääger, et tema eesmärgid ettevõttes on muu hulgas võimaluste otsimine kasiinofirma tegevushaarde laiendamiseks ning internetikasiinode tegevusmahtude kasvatamine. Tema sõnul on Olympicu ootused kaks aastat tegutsenud internetikasiinoäris suures osas realiseerunud. "Alustasime Eesti turult ja Eesti turg on hea õppimise koht. Täna me oleme selgelt vaatamas Eestist väljapoole. Ning see on ka üks põhjustest, miks Indrek (Indrek Jürgenson OEG praegune juhatuse esimees - toim) sellega rohkem tegeleb," lisas ta.

Pikemalt saab kasiinoturul levivatest spekulatsioonidest lugeda tänasest Äripäevast.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    10. December 2011, 16:13
    Otsi:

    Ava täpsem otsing