27. september 2012 kell 21:00

Rocca al Mare keskus sai oma paati Briti suurkaubamaja

Citycon allkirjastas eile lepingu Briti kaubamajagrupiga Debenhams, mille kohaselt avab Debenhams Eesti esimese kaupluse Cityconile kuuluvas Rocca al Mare keskuses.

Kauplus avatakse järgmise aasta sügisel. Juunis teatas Citycon, et on kirjutanud alla lepingule, mille kohaselt avatakse Tallinnas 2013. aasta sügisel ka kaks Eesti esimest H&M kauplust. Uute rentnike Debenhamsi ja H&Mi vajaduste rahuldamiseks laiendatakse Rocca al Mare keskust 3000 ruutmeetri võrra, 57 500 ruutmeetrini. Plaani kohaselt avavad mõlemad uued operaatorid oma kauplused Rocca al Mares 2013. aasta sügisel.

“Debenhamsi toomine Eesti turule oli meie meeskonna eesmärgiks mitu aastat. Cityconi strateegia tuumikuks on arendada meile kuuluvaid kaubanduskeskusi hästi toimivateks ja atraktiivseteks ettevõteteks. Tarbijad ihkavad näha kaubanduskeskustes aina rohkem rahvusvahelisi kaubamärke ja on rõõm, et Citycon on see, kes toob turule niivõrd kvaliteetse keti,” nentis Cityconi vanem asepresident Harri Holmström.

Uus kaubamaja peaks ka turiste köitma. “Debenhams täiendab Rocca al Mare kaubavalikut, tugevdab selle positsiooni perekeskusena ning muudab keskuse kohaliku turu raames veelgi unikaalsemaks. Uute operaatorite eduka toomisega Eesti turule saame siia meelitada ka veelgi rohkem Soome turiste,” ütles Cityconi Baltimaade äridirektor Mati Pops.

 

Mis on mis

Debenhams

200aastase ajalooga legendaarne Briti kaubamaja, mis eelkõige täidab kogupere ostukeskuse rolli.160 kauplust on Debenhamsil Suurbritannias ja Iirimaal ning 69 kauplust üle maailma 24 riigis.

Citycon OYJ

Spetsialiseerunud jaekaubanduspindade haldamisele ja arendamisele, omab Eestis Rocca al Mare, Kristiine ja Magistrali kaubanduskeskust. Kokku omab ja opereerib Citycon Eestis, Soomes, Rootsis ja Leedus 36 kaubanduskeskust ning 45 muud jaekaubanduskinnisvara.

Hetkel kuum