Indrek Kald • 29. oktoober 2012 kell 10:18

Loe, kuidas Ansipi eksnõunik turundab

Pärsia lahe riikides on meil palju abiks olnud riikide tasemel suhtlus, ütles ASi Nortal kommunikatsioonijuht Liina Vahtras, peaminister Andrus Ansipi endine nõunik.

"Oleme saanud abi Eesti välis- ja majandusministeeriumilt. Samas oleme ka meie olnud Eesti riigi välissuhtlusele kasuks, avades läbi isiklike suhete kanaleid, mis muidu oleks suletud," rääkis ta Best Marketingile.

Kataris aitas varem Webmedia nime kandnud Eesti tarkvarafirma teha riigiportaali. See võitis auhinna Best Arabic e-content, mille tagajärjel tõusis ka Katari kui riigi reiting. "Omaanile tegime online-äriregistri, mille tulemusena säästeti igale ettevõttele keskmiselt 1,5h järjekorras seismist. Kaks nädalat pärast lansseerimist võitsime taas auhinna," rääkis Vahtras.

"Kasumlikkus on nendes riikides äärmiselt suur, aga ka riskid on väga suured," lisas ta. Suhtekorraldusteenust Nortal seal kasutanud pole, palju on messidel osalemist ja visiitide tegemist.

Kui lihtne on Nortalil Omaani kontorisse töötajaid leida ning kust saab ettevõte uusi töötajaid, loe turundusveebist Best Marketing.

Hetkel kuum