Nordecon ehitab Võrru koolimaja

30. juuni 2014, 09:36

Nordecon AS ja Riigi Kinnisvara AS sõlmisid lepingu Võru Riigigümnaasiumi hoone remondiks. Tööde hind on lepingu järgi 3,26 miljonit eurot.

Praegune hoone restaureeritakse ning tööde käigus valmib 2-korruseline juurdeehitus, teatas ehitusettevõte börsile. Uuendatud õppehoone kasulik netopindala on 3219 ruutmeetrit, millest uus juurdeehitus moodustab üle poole.

Tööde lepinguline hind ilma tellija reservita (3%) on ligikaudu 3,26 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Ehitustööd algavad juulis ning kestavad 12 kuud.

Tänavu on Nordecon sõlminud veel 8,7 miljoni eurose lepingu Ülemiste City büroohoone ehituseks,  8,3 miljoni eurose lepingu Estonia hotellikomplekside ehituseks, 6,4 miljoni eurose lepingu AS Smarten Logistics uue logistikakeskuse ehituseks, 3,3 miljoni eurose lepingu Viru Keemia Grupi õlitehase ehituseks ja 3 miljoni eurose lepingu Tondi Elukvartali I etapi ehituseks.

Nordeconi kontsern on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Kontserni ettevõtted tegutsevad Eestis, Ukrainas ja Soomes. Emaettevõte Nordecon AS on registreeritud ja asub Tallinnas, Eestis. Kontserni kuulub lisaks emaettevõttele üle 10 tütarettevõtte.

Kontserni 2013. aasta konsolideeritud müügitulu oli 174 miljonit eurot ja puhaskasum 4,6 miljonit eurot. Nordecon annab tööd üle 700 inimesele. Alates 18. maist 2006 on emaettevõtte aktsiad noteeritud NASDAQ OMX Tallinna Börsi põhinimekirjas.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    01. July 2014, 11:16
    Otsi:

    Ava täpsem otsing