Eesti firma alustas koostööd Spotifyga

Foto: Reuters/Scanpix
Äripäev • 11. oktoober 2016 • 1 min
Jaga lugu:

Mobiilimakselahendusi pakkuv ettevõte Fortumo teatas täna, et on alustanud koostööd muusika voogedastajaga Spotify.

Spotify kasutajad Indoneesias ja Filipiinidel saavad nüüd osta ligipääsu muusikateenusele, tasudes ostu eest oma mobiiltelefoniga ja pangakaarti kasutamata.

„Meie eesmärk on pakkuda muusikafännidele võimalikult mugavat ligipääsu Spotify Premiumile. Koostöö Fortumoga pakub meie kasutajatele paremaid võimalusi maksmiseks ja sobib meie üldise strateegiaga kohalike inimeste jaoks kättesaadavate maksemeetodite kasutamisel,“ rääkis Spotify Aasia tellimusteenuste juht Patrik Falk. 

Fortumo müügijuht Andrea Boetti ütles, et Aasia on digitaalse sisu tarbimise poolest esirinnas. Samas on maksete kogumine Aasias keeruline, kuna enamikel inimestel puudub krediitkaart. „Mobiilimaksed lahendavad selle probleemi, võimaldades igal telefoniomanikul teenuste eest veebis maksta,“ ütles ta.

Fortumo on juhtiv mobiilimaksete pakkuja Aasias, ettevõtte makselahendused on kättesaadavad 1,6 miljardile kasutajale 16 Aasia riigis. Maksete võimaldamiseks on Fortumo platvorm ühendatud enam kui 350 mobiilioperaatoriga üle maailma.

Fortumo on mobiilimakselahendusi pakkuv Eesti ettevõte, kelle kliendid on teiste seas Microsoft, Google, Facebook, Spotify, 21st Century Fox, Sony, WeChat, Alibaba, Gameloft ja Electronic Arts. Fortumo pakub tööd 70 inimesele Tallinnas, Tartus, San Franciscos, Pekingis, Delhis, Singapuris ja Hanois.

 

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt