Märt Belkin • 23. mai 2017 kell 8:45

Ivar Kohv lahkus Neste Eesti peadirektori kohalt

Ivar Kohv 2015. aastal veel Neste Eesti peadirektorina.  Foto: Andres Haabu

Aastakümneid Neste Eestis töötanud ning viimased seitse aastat firmat juhtinud Ivar Kohv lahkus mai keskel peadirektori ametist.

Vaata Infopangast:

Neste Eesti AS

Neste Eesti AS ja Ivar Kohv lõpetasid pikaajalise töösuhte 17. mail poolte kokkuleppel. Täpsemaid asjaolusid osapooled ei kommenteeri, ütles Neste Eesti juhatuse liige Tõnu Mõttus.

Praegu täidabki peadirektori kohuseid ajutiselt Neste Eesti firma praeguseks ainuke juhatuse liige Mõttus. "Uue peadirektori otsinguid on alustatud," lisas ta ja märkis, et kui uus juht leitakse, annab firma sellest ka avalikkusele teada.

Kohv töötas Nestes pea 20 aastat. Alates 2010. aastast oli ta Neste Eesti peadirektor, enne seda töötas kuus aastat firma jaemüügijuhina.

"Töösuhe lõppes poolte kokkuleppel. 20 aastat ühes ettevõttes on väga pikk aeg ja arvan, et on mõistlik siin elus midagi muud ka teha," ütles Kohv. 

Nüüd plaanib Kohv võtta ette pikema puhkuse, olla koos perega ja nautida suve. "Usun, et sügise lähenedes on ka uued tööplaanid selgemad," lisas Neste nüüdseks endine peadirektor.

Hetkel kuum