Kivimäe kodu teenis üle 600 000 euro kasumit

Ehitus.  Foto: Andras Kralla

Kinnisvaraarendaja Kivimäe Kodu kasvatas müügitulu 9 korda, sest ettevõte sai eelmisel aastal korterelamu valmis ning müüs ka kõik seal olevad korterid maha.

 

Äripäeva infopanka jõudnud ettevõtte majandusaasta aruandest selgub, et hoonestusprojektide arendusega tegeleva Kivimäe Kodu OÜ müügitulu kasvas 9 korda, 2,69 miljoni euroni (võrreldes eelneva aastaga). Ärikasum suurenes lausa 608 419 euro võrra, 625 550 euroni (35kordne tõus).

Kivimäe Kodu OÜ

„Kivimäe Kodu loodi 2013. aastal eesmärgiga omandada kinnistu Sihi 122/Voolu 15, krundil paiknev saun plaaniti rekonstrueerida korterelamuks,“ kirjutas ettevõte oma tegevusaruandes. „2016. aastal lõpetati hoone ümberehitustööd ja leiti ostjad kõikidele projekti korteritele.“ See selgitab ka käive ja ärikasumi hüppelist kasvu.

„Uue projektina omandas Kivimäe Kodu 2016. aastal Harjumaal Saue vallas Alliku külas asuva Saueaugu IX arendusprojekti,“ kirjutas ettevõte.

Ettevõtte omanikud on Raul Reino ja Ingvar Allekand (kummalgi 50 protsenti). Dividende eelmisel ja üle-eelmisel aastal firmast ei võetud.

Põhjalikumalt saab tutvuda firma majandustulemustega Äripäeva infopangas.

Hetkel kuum